Питання до прихильникiв «третього майдану»

Те, що відбувається зараз в столиці України не може не викликати запитань. З противниками «третього майдану» все зрозуміло. А ось з прихильниками хотілося б поспілкуватися. Одним з найголовніших недоліків українського суспільства, ЧуДо б назвав забудькуватість. Оперативної пам’яті типового українського емоціонала вистачає лише на одну — поточну подію.  А так, як з пам’яттю у людей погано, доводиться час від часу цю пам’ять освіжати. Освіжати будемо питаннями. Так легше пригадувати. Тому перед вами питання, які потрібно задати будь-якому прихильнику так званого «третього майдану».

tretiy maidan 2
Питання перше. Скажи мені, друже чому Майдан 2.0 називався «Евромайданом» і з чого він почався?
Пом’ятаєш,  проти чого там протестували ті самі побиті «Беркутом» студенти, зібрані Мустафою Найємом? Що стало останньою краплею? Нагадую: був такий президент — Янукович (Треба погуглити, якщо забув. Він ще допомагав страусам, мало читав і потім поїхав жити в Росію). Ось цей самий президент Янукович, відклав підписання євроінтеграції. Пригадав? Ось, чому другий Майдан і називався евромайданом. Люди спочатку вийшли протестувати проти відкладення підписання євроінтеграції.
Тепер друге питання: як люди, які закликають тебе до Майдану 3.0 можуть ОДНОЧАСНО говорити про зраду другого майдану і про те, що Європартнерства Україні нічого не дає і не потрібно? Тобі не здається, що це суперечить одне одному, друже?

Йдемо далі. Чимало прихильників так званого «третього майдану» називають причиною зради українського народу нібито «єврейський склад державного апарату». Ніби-то усі наші проблеми через те, що Порошенко «має фамілію Вальцман».  А тепер згадаємо: чому ми сміємося над росіянами? Ми часто сміємося над росіянами тому, що в їхніх бідах росіяни звикли звинувачувати кого завгодно. У тому числі американців і євреїв. Але тільки не себе. Ми сміємося над росіянами, що живуть по вуха в болоті, але продовжують як жаби надувати щоки і трясти своїми кулачками. Сидячи в глибинці, в дерев’яних хатинках без доріг, вони бачать причиною всіх своїх бід світове закулісся і євреїв з американцями. Забуваючи при цьому, робити прибирання і наводити порядок В ПЕРШУ ЧЕРГУ — у себе.
Тепер озирнися навколо. Подивися на свій будинок, на себе самого (В хаті  є дзеркало? Якщо ні — візьми у сусідів). Що ти бачиш? Чи всі тебе влаштовує? У тебе все чисто? Прибрано? Нічого не відвалюється? Все працює? Ти виглядаєш сліпуче? Твоя оселя ідеальна? Тільки кажи чесно. Сам для себе. На що більше схоже твоє життя — на щось постсовковое? Чи ти живеш, немов голлівудська зірка у Беверлі Хілз? Ти зробив ВСЕ в будинку і тепер можеш зайнятися політичними і соціальними питаннями? Тебе оточують лише нові меблі, новий ремонт, ідеальний порядок і тепер ти (привівши все в ідеальний стан) хочеш витратити вільні сили на порядок в країні? Живучи в болоті і звинувачуючи у всьому євреїв, ти нагадуєш тих же росіян. Подумай над цим гарненько. Ти ж не хочеш бути таким же смішним і нікчемним як наші вороги?

Задайся питанням: чому третій майдан підтримали росіяни? Чому в підтримку третього майдану виступив один з ватажків терористів — Захарченко? Можливо, тому, що цілі російських найманців і ватажків третього майдану збігаються? Чи в тебе є інша версія?

Подумай ще: чому поки наші хлопці знаходяться на передовій, невелика купка людей в камуфляжі говорить від їхнього імені? Невже все військові їх підтримують? Чи пам’ятаєш ти, що справжні військовослужбовці (всіх країн) дають присягу, в якій присягають в тому числі виконувати накази командирів? Деякі командири навіть посилають своїх бійців на вірну загибель. Але бійці навіть гинучи, не порушують присягу. Чи пам’ятаєш ти численні відео, де наші горді хлопці, навіть в полоні під дулами ворожих автоматів, навіть під тортурами не порушували присягу? Чи пам’ятаєш ти як ти пишався такими співвітчизниками? А тепер подумай: ці хлопці не порушили присягу навіть під тортурами і загрозою кари. А ті, що зібралися на Майдані закликають до державного перевороту. Скажи, будь ласка, хіба це не порушення присяги?
І найважливіше питання: уяви, що сталося диво і третій майдан переміг. Хто стане президентом, коли Порошенко «втече в Ростов»? Назви хоч одне прізвище. Ти думаєш, що буде віче? І виберуть гідного? Згадуй тоді другий майдан? Якщо ти вважаєш, що тебе обдурили, то де гарантія, що тебе не обдурять і в цей раз?
Якщо ти був відвертий сам з собою, якщо ти чесно відповів для себе на питання і вирішив, що третій майдан тобі не потрібен, то цей подарунок для тебе. Тримай, друже!

mozok

Ну, а если захотите сделать, что-то полезное, то напомню, что ресурс Чумной Доктор участвует в сборе средств на покупку «игрушек» для наших украинских «невидимок». Мы собираем довольно внушительную сумму для человека, который:
1 Помогал в организации донецкого Сопротивления;
2 Стал одним из первых бойцов батальона «Донбасс»  и активно способствовал развитию батальона (не на словах, как некоторые);
3 С момента начала событий находится на фронте;
4 Очень не любит оккупантов и всячески способствует их физическому уничтожению;
5 Очень хочет вернуться домой. В украинский Донецк.
Этот человек и сам сделает Донецк Украиной. Но вы можете ему помочь. Тем более, что речь идет лишь об 1 долларе. С каждого по баксу — и наш Герой улыбается. Не так уж и много.
Карта Приват 4149 4978 2971 8974
Райфайзен: 4119 9790 0206 6905
Liqpay
Отчеты по карте могут быть предоставлены в любое время по первому требованию а так же публикуются на странице «Чумной Доктор» в Facebook. На данный момент, силами читателей  уже собрана треть требуемой суммы.
Храните голову в холоде. Ваш ЧуДо.